2020.08.29. (szombat)

Kővágóörs

10:00

Kosárfonás, szövés, népi kézműves foglalkozások
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Fanyűvő Játszóház
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Táncképek
Helyszín: Művelődési ház, kiállítás, Jókai utca 49.

10:00

Kása Béla fotókiállítás
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, kiállítás, Jókai utca 65.

11:00

Belvárosi Betyárok, a "gyerekbolondítók"
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Utazó Camera Obscura - közös fotózás
Helyszín: Sportpálya, kiállítás, Jókai utca 43.

11:00

Kerekerdő Paár Julcsival
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

12:00

Főzőverseny és falunapi ebéd
Koncertek: AMG Trió, Váray László, népzene
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca 43.

14:00

Blues Brigantik
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

15:00

Smash and Blues
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

15:00

Boka Gábor színháza - Vásári Komédia
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

16:00

Kolompos Együttes
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

16:00

KÉPMÁS-Est: Kozma-Vízkeleti Dániel
Hogyan (ne veszekedjünk) a párunkkal? - Mulatságosan ismerős jelenetek egy-egy párkapcsolatból, és mindezek továbbgondolása Kozma-Vízkeleti Dániel kiképző család-pszichoterapeutával, klinikai szakpszichológussal
Helyszín: Tájház, Cseh Tamás pad, beszélgetés, Petőfi Sándor utca 15-17.

16:00

Sárbogár
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

17:00

Hideg Anna néni mesetábora
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

17:00

Váray László - akusztik stand up
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

17:30

Média Trianon után 100 évvel - kerekasztal
Helyszín: Tájház, Cseh Tamás pad, beszélgetés, Petőfi Sándor utca 15-17.

18:00

Écsi Gyöngyi bábmese
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi Sándor utca 30.

19:00

A Magyar Honvédség légierejének zenekara és történelmi zászlók bevonulása
Helyszín: Sportpálya, koncert, Jókai utca 43.

19:00

Magos Zenekar
Helyszín: Mozi Étterem, koncert, Jókai utca 63.

20:30

Borbély-Dresch Quartet
Helyszín: Mozi Étterem, koncert, Jókai utca 63.

20:30

Kócos Cirkusz - Pyro Trió tüzes produkció
Helyszín: Sportpálya, színház, Jókai utca 43.

21:00

Pajzán meseudvar - Hideg Anna és Horti Zoltán
Helyszín: Tájház, Cseh Tamás pad, színház, Petőfi Sándor utca 15-17.

21:30

Legszebb udvar verseny díjátadás
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca 43.

22:00

A Ghymes bemutatja: Szarka Tamás és Zenekara - Kézfogás lemezbemutató
Helyszín: Sportpálya, nagykoncert, Jókai utca 43.

23:30

Táncház a Magos Zenekarral
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, koncert és táncház, Jókai utca 65.

Balatonhenye

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Kossuth utca

11:30

Ládafia bábszínház - Néder Norbert
Helyszín: Kultúrház kertje, gyerekprogram, Kossuth utca

15:00

A Magyar Honvédség légierejének zenekara és történelmi zászlók bevonulása
Helyszín: Faluközpont, koncert, Kossuth utca

16:00

Vitéz László - Pályi János bábszínháza
Helyszín: Kultúrház kertje, gyerekprogram, Kossuth utca

21:00

Purga Zenekar
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca

Kékkút

10:00

Táncképek
Helyszín: Polgármesteri Hivatal és Könyvtár, kiállítás, Fő utca 5.

11:00

Bab Társulat - Czugman Zoltán óriásbábos előadása
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca

12:00

Nyirettyű moldvai gyerektáncház
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca

12:30

Écsi Gyöngyi bábszínháza
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca

16:00

AMG Trió
Helyszín: Polgármesteri Hivatal udvara, koncert, Fő utca 5.

17:00

Concerto Budapest Rézfúvós Kvintett - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Katolikus templom kertje, koncert, Fő utca 1.

Szentbékkálla

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Jókai utca-Kossuth utca sarok

11:00

Boka Gábor színháza - Vásári Komédia
Helyszín: Faluközpont, gyerekprogram, Jókai utca

12:00

Garabonciások - gólyalábas előadás
Helyszín: Faluközpont, színház, Jókai utca

17:00

Ládafia bábszínház - Néder Norbert
Helyszín: Faluközpont, gyerekprogram, Jókai utca

18:00

Somkuti Miklós és a Latin Gitár
Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

19:00

Concerto Budapest
Helyszín: Katolikus templom kertje, koncert, Kossuth utca 14.

Pálköve - Strand

10:00

Paprika Jancsi - Barta Tóni bábszínháza
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

11:30

Sárbogár
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

13:00

Belvárosi Betyárok, a "gyerekbolondítók"
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

14:30

Pulcinella Éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

15:30

Kerekerdő Paár Julcsival
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

16:30

Magos Zenekar
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

17:30

Szárnyas Sárkányok - gólyalábas interaktív előadás
Helyszín: Pálkövei strand, színház, Kéktó utca 10.

Mindszentkálla

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Rákóczi és Petőfi utca sarok

11:00

Szárnyas Sárkányok - gólyalábas interaktív előadás
Helyszín: Templomtér, színház, Rákóczi utca

12:30

Pulcinella Éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Templomtér, gyerekprogram, Rákóczi utca

14:00

Bab Társulat - Czugman Zoltán óriásbábos előadása
Helyszín: Templomtér, gyerekprogram, Rákóczi utca

17:00

Görömbő Kompánia - Vásári népmese-táncház
Helyszín: Templomtér, gyerekprogram, Rákóczi utca

20:00

Erdőfű
Helyszín: Templomtér, koncert, Rákóczi utca

Köveskál

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Henyei út és Malom utca sarok

10:00

Sára Sándor emlékkiállítás
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Henyei út és Malom utca sarok

10:00

Szép Andrea kiállítása
Helyszín: Tűzoltófészer, kiállítás, Városkút utca 4.

10:00

Kócos Cirkusz - gólyalábas előadás
Helyszín: Mosóház, gyerekprogram, Városkút utca 4.

11:00

Görömbő Kompánia - Vásári népmese-táncház
Helyszín: Mosóház, gyerekprogram, Városkút utca 4.

17:00

Nyirettyű moldvai gyerektáncház
Helyszín: Mosóház, gyerekprogram, Városkút utca 4.

18:00

Vitéz László - Pályi János bábszínháza
Helyszín: Mosóház, gyerekprogram, Városkút utca 4.

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító