2022.08.04. (csütörtök)

Kővágóörs

10:00

Kulcsár István és Steindl Gabriella: Pillanatok - A táncház ünnepe a Káli-medencében (Kőfeszt - A Szabad Táncház 2022) fotókiállítás
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca

10:00

Tapolcai Rajzbarátok Köre kiállítás - Káli-medence... és más 
Helyszín: Művelődési ház, Jókai utca

10:00

Fanyűvő Játszóház
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca

10:00

Határtalan Hangok kézműves tábor - kosárfonás, nemezelés
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca 

11:00-

HAGYOMÁNYOK HÁZA FOLKUDVAR
 
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca 55. 

12:00-16:00

Kormányablak busz - személyazonosító igazolvánnyal,  lakcímkártyával, útlevéllel, vezetői engedéllyel kapcsolatos ügyintézés, ügyfélkapu regisztráció
Helyszín: Polgármesteri Hivatal, Petőfi utca 

16:30

HIDEG ANNA NÉNI ÖRDÖNGÖSFÜZESI GYEREKMESÉI
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca 

17:00

Erdőfű koncert - nép- és örömzene
Helyszín: Templomkert, Jókai utca 

18:00

Káli-medence... és más - a Tapolcai Rajzbarátok Köre kiállításának megnyitója
Helyszín: Művelődési ház, Jókai utca

18:00

KŐ SEBŐ? - a Maróti Zenekar és a Sebő Együttes közös koncertje
Helyszín: Mozi Étterem, Jókai utca

19:00

SORSLÁNGOCSKÁK - Szentkirályi Fittler József haikui a lombok alatt
Közreműködik Kolti Helga és Horti Zoltán
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca 

19:00

HAGYOMÁNYOK HÁZA FOLKUDVAR
Paár Julcsi - Hangoló: Kerekerdő -
mesekoncert családoknak 
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca 55. 

19:00

Bolondviadal - (Nép)Táncszínház a Veszprém megyei táncegyüttesek közreműködésével
Írta és rendezte: Boka Gábor
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca

20:30

Misztrál együttes és Heinczinger Mika
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca

21:00

Tanúhegyek - A Fonó Zenekar és Mestereik - Kárpát-medencei táncházzenészek találkozója (KMTT)
Helyszín: Mozi Étterem, Jókai  utca 

22:00

Ferenczi György és a Pesti Rackák koncert
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca

22:30

Táncház hajnalig
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca

22:30

Maya és Peti koncert
Helyszín: Mozi Étterem

23:00

Görömbő Kompánia - bormelléki víg történetek, háryádák, trufák zenével
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca

23:30

Borbély-Dresch Quartet koncert
Helyszín: Mozi Étterem, Jókai utca

Kékkút

16:00

KŐFESZT FOLKKLUB - Szatmár és Kárpátalja
Közreműködik: Pál István "Szalonna" és Bandája, Szabó Csaba
Helyszín: Játszótér,  Fő utca 1.

17:30

Liszt Ferenc Kamarazenekar koncert
Handel, Vivaldi, Haydn, Mozart, Boccherini, Toselli, Weiner műveiből játszik Horváth Róbert (hegedű), Kovács Attila (hegedű), Németh-Izsák Ilona (brácsa) és Lukácsházi György (cselló)
Helyszín: Templomkert, Fő utca 1.

Köveskál

10:00

Szép Andrea - Kő kövön megmarad kiállítás
Helyszín: Városkút, tűzoltófészer

10:00

Vollein Ferenc kiállítása - Színek és...
Helyszín: Kultúrház

10:00

„HARC ÉS JÁTÉK A LOVAS NOMÁD HAGYOMÁNYBAN - Pusztai róka nomád hagyományőrző egyesület lovas harci bemutatója és Lóra magyar! - Gyerek- és felnőtt lovagoltatás
Helyszín: Kővágóörsi út

17:00

A klasszikus és a népzene találkozása egy buszmegállóban - Juhász Johanna zongorakoncertje Brahms, Liszt, Bartók népzenei ihletésű darabjaiból
  
Helyszín: Kővágóörsi út, buszmegálló

15:00

„HARC ÉS JÁTÉK A LOVAS NOMÁD HAGYOMÁNYBAN - Pusztai róka nomád hagyományőrző egyesület lovas harci bemutatója és Lóra magyar! - Gyerek- és felnőtt lovagoltatás
Helyszín: Kővágóörsi út

18:30

Tarkabaré
Helyszín: Iskolaudvar, Iskola utca 6.

Mindszentkálla

10:00

Megbecsült tárgyak - Az Első Magyar Látványtár kiállítása Balassa Katalin rajzaival
Helyszín: Művelődési ház, 

10:00-22:00

Magyar Ízek Utcája a Kőfeszten
Helyszín: Sportpálya,  

20:00-22:00

Bárzongorista
Helyszín: Sportpálya

Szentbékkálla

18:00

Szent Efrém Férfikar koncert
Helyszín: Katolikus templom

18:00

Belvárosi Betyárok gyerekkoncert
Helyszín: Faluközpont

20:00

Erdőfű koncert - nép- és örömzene
Helyszín: Faluközpont

Pálköve

10:00-12:00

Határtalan Hangok kézműves tábor - nemezkészítés
Helyszín: Strand

12:00

Belvárosi Betyárok koncert
Helyszín: Strand

13:00

Erdőfű koncert - nép- és örömzene
Helyszín: Strand

14:00

Maróti Zenekar - népzenére énekelt versek
Helyszín: Strand

15:30

Smash and Blues koncert - vérbeli rock and roll
Helyszín: Strand

17:00

Maya and Peti koncert
Helyszín: Strand

Ábrahámhegy

21:00

Anima Sound System koncert
Helyszín: Sportpálya

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító