2024.05.18. (szombat)

Kővágóörs

10:00-12:00

VAJDASZENTIVÁNYI TÁNC- ÉS DALTANÍTÁS  - Naszály, Szalonna banda, Hajdú Flórián és Sosovicza Fanni 
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

10:00-18:00

KÉZMŰVES-FOGLALKOZÁS
Cseh-Klimaj Éva - 
kosárfonás, játékkészítés
Kunglerné Oláh Edit - gyöngyözés, népviseletes baba/báb készítés
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

12:30-13:00

Jó ebédhez szól a Bajkó zenekar
Helyszín: Kővágóörs, Káli Vendéglő, Jókai utca 48. 

13:30-14:00

ZÖLDÁGJÁRÁS - Badacsony-Tördemic Táncegyüttes
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

14:00-16:00

KŐFESZT FOLKKLUB - GYIMESI táncok és dalok - Navratil Andrea, Gombai Tamás, Gera Attila, Szabó Csaba
  
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

17:00-18:30

KALOTASZEGI TÁNC- ÉS DALTANÍTÁS:
Veszélyes banda (Méra), Farkas Zoltán "Batyu", Tóth Ildikó "Fecske"
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

18:30-19:00

Folkkvíz Záhonyi Andrással
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

18:30-19:00

Vacsorához az Üsztürü muzsikál
Helyszín: Kővágóörs, Káli Vendéglő, Jókai utca 48. 

22:00-

SZABAD A TÁNCHÁZ! - Házigazda: Kádár Ignác
Zenél a Naszály, Szalonna és bandája, Bajkó, Üsztürü
Tanít: Berecz István, Kovács Norbert „Cimbi”, Hajdú Flórián 
Helyszín: Kővágóörs, Botond Pajta, Jókai utca 55. 

Kékkút

11:00-13:00

SZÉKI TÁNC- ÉS DALTANÍTÁS
Gombai Tamás és barátai, Novák Panna és Nagy Márton, Sőregi Anna, Fábián Éva
Helyszín: Kőkút kert vendéglő

11:00-17:00

KÉZMŰVES-FOGLALKOZÁS
Pintér Viktória (rongybaba, fonás, karkötőkészítés)
Helyszín: Kőkút kert vendéglő

13:00-14:00

Jó ebédhez muzsikál Pál István "Szalonna" és bandája
Helyszín: Kőkút kert vendéglő
ASZTALFOGLALÁS: +36 20 466 7617

14:00-14:30

Jó ebédhez Veszélyes Banda (Méra)
Helyszín: Kőkút kert vendéglő

15:30-16:30

Uzsunnához Kalotaszeg - Bajkó zenekar, Farkas Zoltán "Batyu" és Tóth Ildikó "Fecske"
Helyszín: Kőkút kert vendéglő

Köveskál

10:00-12:00

MEZŐSÉGI TÁNC- ÉS DALTANÍTÁS
Palatkai banda, Koncz Gergő, Navratil Andrea, Berecz István, Bures Réka

Kézművesfoglalkozás: Vencelné Danyi Judit (nemezelés)
Helyszín: Köveskál, Iskola udvar, Iskola utca 6.

14:00-16:00

VAJDASZENTIVÁNYI TÁNC- ÉS DALTANÍTÁS
Naszály, Szalonna és bandája, Pál Eszter, Hajdú Flórián, Sosovicza Fanni

Kézművesfoglalkozás: Vencelné Danyi Judit (nemezelés)
Helyszín: Köveskál, Iskola udvar, Iskola utca 6.

Révfülöp

12:00-13:00

Pünkösdköszöntés 
Badacsony-Tördemic Táncegyüttes - kísér az Üsztürü zenekar
Helyszín: Révfülöp, Tat Kávézó, Halász utca móló

13:00-13:30

Muzsikál a Magyarpalatkai banda
Helyszín: Révfülöp, Tat Kávézó, Halász utca móló

14:00-18:00

KÉZMŰVES-FOGLALKOZÁS
Illés Anna
(vesszőszappantartó, gyöngyfűzés)
Helyszín: Révfülöp, Tat Kávézó, Halász utca móló

19:30-20:30

Muzsikál az Üsztürü
Helyszín: Révfülöp, Tat Kávézó, Halász utca móló

Salföld

20:00

A MAGYAR ZENE HÁZA BEMUTATJA:
ERDŐFŰ EST - MARTIN GYÖRGY EMLÉKEZETE –  
FILMVETÍTÉS ÉS TÁNCHÁZ az ERDŐFŰVEL
Helyszín: Káli Fecske 

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító