2021.08.05. (csütörtök)

Kővágóörs

10:00

Népi kézműves foglalkozások - kosárfonás, szövés
Helyszín: Sportpálya, Káli Álom, Templomkert

10:00

Fanyűvő játszóház
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Kiállítás: Nagy Gábor - Rokonok - Pásztorképek
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, kiállítás, Jókai utca 65.

10:00

Kiállítás: Benkő Ramóna - Tájképek
Helyszín: Művelődési ház, kiállítás, Jókai utca 49.

11:00

Utazó Camera Obscura - közös fotózás, optikai játszótér
Helyszín: Sportpálya, Jókai utca 43.

11:00

Dúdoló Navratil Andreával - közös családi éneklés
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi utca 30.

11:00

Somkuti Miklós és a Latin Gitár
Helyszín: Templomkert, Kárpátia Borudvar

12:00

Bartha Tóni bábszínháza
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi utca 30.

13:00

Langaléta Garabonciások - gólyalábas előadás
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

16:00

Hanczár János emlékére - Udvaravató
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

16:00

Pulcinella éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

17:30

Görömbő Kompánia - vásári népmese táncház
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

17:30

Mesetábor Agócs Gergővel
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, gyerekprogram, Petőfi utca 15.

18:00

Koncert: Tárkány Művek
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

19:00

Koncert: Batyu 65 és az Új Gereben
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

19:00

Vándormuzsikus
Helyszín: Templomkert, koncert, Kárpátia Borudvar

20:00

Görömbő Kompánia - Bormelléki víg történetek, háryádák, trufák zenével
Helyszín: Templomkert, színház, Kárpátia Borudvar

20:30

Koncert: Bulldózer
Helyszín: Sportpálya, koncert, Jókai utca 43.

21:00

Koncert: Váray László
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

21:00

Hideg Anna néni ördöngösfüzesi pajzán meséi 
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

22:00

Koncert: Firkin
Helyszín: Sportpálya, koncert, Jókai utca 43.

22:30

Koncert: Maya and Peti
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

23:30

Táncház az Erdőfű zenekarral
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, Jókai utca 65.

Balatonhenye

17:00

Somkuti Miklós és a Latin Gitár
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca

18:00

Lázár Csaba és Négyessy Katalin - Nagyok
Helyszín: Kultúrház kertje, színház, Kossuth utca

19:30

Koncert: Heveder zenekar
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca

Kékkút

10:00

Utazó Pavilon Galéria
Helyszín: Játszótér, kiállítás, Fő utca 1.

10:00

Kiállítás: Ildi néni kerámiái
Helyszín: Római katolikus templom, kiállítás, Fő utca 1.

10:30

Pulcinella éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca 1.

16:00

Boka Gábor - Vásári Komédia
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca 1.

16:30

Ildi néni kiállítás megnyitó
Helyszín: Római katolikus templom, kiállítás, Fő utca 1.

17:00

Liszt Ferenc Kamarazenekar
Helyszín: Római katolikus templom kertje, koncert, Fő utca 1.

Szentbékkálla

18:00

Koncert: Váray László
Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

20:00

Koncert: Smash and Blues
Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

Pálköve - Strand

10:00-12:00

Hagyományok Háza kézműves foglalkozás - bútorfestő, csuhéfonó, nemezkészítő
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

10:30

Boka Gábor
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

12:00

Koncert: Erdőfű Zenekar
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

15:00

Koncert: Batyu 65 és az Új Gereben
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

Mindszentkálla

12:00

Magyar Ízek Utcája a Kőfeszten
Helyszín: Sportpálya

14:00

Görömbő Kompánia - vásári népmese táncház
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram

17:00

Bartha Tóni bábszínháza
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram

18:00

Koncert: Maya and Peti
Helyszín: Sportpálya, koncert

Köveskál

10:00

Kiállítás: Kása Béla - Erdélyi zenészek
Helyszín: Iskola udvar, kiállítás,

10:00

Kiállítás: Szép Andrea - Kő kövön megmarad
Helyszín: Tűzoltófészer, kiállítás, Városkút utca 4.

10:00

Lovasíjász bemutató
Helyszín: 

11:30

Lovagoltatás
Helyszín: 

15:00-17:00

Kézműves foglalkozások, népi gyermekjátékok, ölbéli ének (Paár Julcsi), gasztronómia Katlan Tónival, mese (Fábián Éva), gyermektáncház, népdaltanítás (Zsikó Zsuzsanna) hajfonás, öltöztetés (fotófal), szülői praktikák akkor és most: várandósság és szülés
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, családi program, Iskola

15:00

Lovasíjász bemutató
Helyszín: 

16:30

Lovagoltatás
Helyszín: 

17:00

Langaléta Garabonciások - gólyalábas előadás
Helyszín: Mosóház, színház, Városkút utca 4.

19:00

Népi játékok - Pocséta rét
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, Iskola

20:00

Koncert: Erdőfű
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, koncert, Iskola

21:00-24:00

Felnőtt táncház az Erdőfűvel és a Tarsoly Zenekarral, kocsmakvíz 
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, Iskola

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító