2020.08.28. (péntek)

Kővágóörs

10:00

Bab Társulat - Czugman Zoltán óriásbábos előadása
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Kosárfonás, szövés, népi kézműves foglalkozások - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG!
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Benkő Ramóna - Kővadászat kiállítás
Helyszín: Művelődési ház, kiállítás, Jókai utca 49.

10:00

Fanyűvő Játszóház - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Káli-medence építészete / Táncképek
Helyszín: Művelődési ház, kiállítás, Jókai utca 49.

10:00

Kása Béla fotókiállítás
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, kiállítás, Jókai utca 65.

11:00

Klárisok - interaktív gyerekműsor - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

12:00

Pulcinella Éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

14:00

Blues Brigantik
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

14:30

Kása Béla fotókiállításának megnyitója
A kiállítást megnyitja: Csúri Ákos. Közreműködik: Pál István Szalonna
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, kiállítás, Jókai utca 65.

15:00

Ládafia bábszínház - Néder Norbert
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi Sándor utca 30.

15:00

WENK FUNKover
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

16:00

KÉPMÁS-Est: Csík János
Helyszín: Tájház, Cseh Tamás pad, beszélgetés, Petőfi Sándor utca 15-17.

17:00

Hideg Anna néni mesetábora - Agócs Gergely - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG!
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

17:00

Écsi Gyöngyi bábmese
Helyszín: Mozi Étterem, gyerekprogram, Jókai utca 63.

17:30

Kálloy Molnár Péter és Hrutka Róbert: PARÁZS
(zenés, színházi roadshow)
Helyszín: Sportpálya, színház,  Jókai utca 43.

18:00

Paprika Jancsi - Barta Tóni bábszínháza
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi Sándor utca 30.

18:00

Trianonról őszintén - kerekasztal
Helyszín: Tájház, Cseh Tamás pad, beszélgetés, Petőfi Sándor utca 15-17.

19:00

Pintér Petra - Szász Feri duó
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

20:00

Helyszín: Sportpálya, nagykoncert,  Jókai utca 43.

21:15

Pál István Szalonna és a Fonó Zenekar - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Sportpálya, koncert,  Jókai utca 43.

22:00

Helyszín: Sportpálya, nagykoncert,  Jókai utca 43.

23:30

Párniczky Quartett - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

23:30

Táncház a Fonó Zenekarral - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, koncert és táncház,  Jókai utca 65.

Balatonhenye

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Kossuth utca

15:00

Bab Társulat - Czugman Zoltán óriásbábos előadása
Helyszín: Kultúrház kertje, gyerekprogram, Kossuth utca

16:00

Pulcinella Éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Kultúrház kertje, gyerekprogram, Kossuth utca

16:00

XIII. Mundrucz népfocitorna 
Helyszín: Sportpálya, Kossuth utca 17-37.

17:00

Váray László - akusztik stand up
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca

18:00

Helyszín: Művelődési ház, koncert, Jókai utca 49.

18:30

Concerto Budapest Rézfúvós Kvintett - NYOMJ IDE ÉS ISMERD MEG ŐKET!
Helyszín: Református templom, koncert, Kossuth utca

20:00

Blues Brigantik 
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca 

21:00

Kifordítva Együttes
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca

Kékkút

10:00

Táncképek
Helyszín: Polgármesteri Hivatal és Könyvtár, kiállítás, Fő utca 5.

11:00

Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca

14:30

Paprika Jancsi - Barta Tóni bábszínháza
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca

16:00

Kócos Cirkusz - gólyalábas előadás
Helyszín: Játszótér, gyerekprogram, Fő utca

17:30

Baracs Gergő
Helyszín: Polgármesteri Hivatal udvara, koncert, Fő utca 5.

20:00

Wenk FUNKover
Helyszín: Polgármesteri Hivatal udvara, koncert, Fő utca 5.

Szentbékkálla

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Jókai utca-Kossuth utca sarok

14:00

Váray László - akusztik stand up
Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

15:00

Écsi Gyöngyi bábszínháza
Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

16:00

Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

18:00

Szárnyas Sárkányok - gólyalábas interaktív előadás
Helyszín: Faluközpont, színház, Jókai utca

20:00

Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

Pálköve - Strand

11:00

Ládafia bábszínház - Néder Norbert
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

12:00

Boka Gábor színháza - Vásári Komédia
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

13:00

Vitéz László - Pályi János bábszínháza
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

14:00

Somkuti Miklós és a Latin Gitár
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

15:00

Kifordítva Együttes
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

16:00

Pintér Petra - Szász Feri duó
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

Mindszentkálla

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Rákóczi és Petőfi utca sarok

11:00

Kócos Cirkusz - gólyalábas előadás
Helyszín: Templomtér, gyerekprogram, Rákóczi utca

15:00

Boka Gábor színháza - Vásári Komédia
Helyszín: Templomtér, gyerekprogram, Rákóczi utca

17:30

Vitéz László - Pályi János bábszínháza
Helyszín: Templomtér, gyerekprogram, Rákóczi utca

Köveskál

10:00

Táncképek
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Henyei út és Malom utca sarok

10:00

Sára Sándor emlékkiállítás
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Henyei út és Malom utca sarok

10:00

Szép Andrea: Kő kövön megmarad kiállítása
Helyszín: Tűzoltófészer, kiállítás, Városkút utca 4.

10:00

Szárnyas Sárkányok - gólyalábas interaktív előadás
Helyszín: Iskolaudvar, színház, Iskola utca

11:00

Szép Andrea: Kő kövön megmarad kiállításának hivatalos megnyitója
Helyszín: Tűzoltófészer, kiállítás, Városkút utca 4.

15:00

Sára Sándor emlékkiállítás hivatalos megnyitója
Helyszín: Kultúrház, kiállítás, Henyei út és Malom utca sarok

16:00

Paprika Jancsi - Barta Tóni bábszínháza
Helyszín: Mosóház, gyerekprogram, Városkút utca 4.

17:00

Három Aranyalma - Navratil Andrea moldvai koncertje - NYOMJ IDE ÉS TUDJ MEG TÖBBET!
Helyszín: Református templom, koncert, Városkút utca 9.

18:00

Garabonciások - gólyalábas előadás
Helyszín: Mosóház, színház, Városkút utca 4.

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító