2021.08.07. (szombat)

Kővágóörs

10:00

Kárpátia bortalálkozó
Helyszín: Templomkert, Kárpátia Borudvar

10:00

Kiállítás: Nagy Gábor - Rokonok - Pásztorképek
Helyszín: Kővágóörsi Alkotótábor, kiállítás, Jókai utca 65.

10:00

Népi kézműves foglalkozások
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi utca 30.

10:00

Kiállítás: Benkő Ramóna - Tájképek
Helyszín: Művelődési ház, kiállítás, Jókai utca 49.

10:00

Fanyűvő játszóház
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

10:00

Komondor bemutató, faluséta
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

10:30

Boka Gábor - Vásári komédia
Helyszín: Káli Álom, gyerekprogram, Petőfi u. 30.

11:00

Utazó Camera Obscura
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

11:00

Komondor bemutató, faluséta
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

12:00

Komondor bemutató, faluséta
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

15:00

Langaléta Garabonciások - gólyalábas előadás
Helyszín: Sportpálya, színház, Jókai utca 43.

15:30

Görömbő Kompánia - Vásári komédia
HelyszínKáli Álom, gyerekprogram, Petőfi u. 30.

16:00

Képmás-est: Pál Eszter és Pál István Szalonna, benne Kőfeszt Folkklub Szalonna Banda szatmári és kárpátaljai koncert
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

16:30

Koncert: Liszt Ferenc Kamarazenekar
Helyszín: Templomkert, koncert

17:00

Koncert: Erdőfű zenekar
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, koncert, Petőfi utca 15.

17:00

Koncert: Smash and Blues
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

17:30

Koncert: Belvárosi Betyárok, a "gyerekbolondítók" gyerekkoncert
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram, Jókai utca 43.

18:00

Koncert: Szent Efrém Férfikar
Helyszín: Templomkert, koncert, Kárpátia Borudvar

18:30

Kerekasztal: Káli Környezetvédő Társaság - az első magyar "NGO"
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, Petőfi utca 15.

19:00

Kőfeszt Folkklub - Pál Lajos harmonikás és tanítványai
Helyszín: Templomkert, koncert, Kárpátia Borudvar

19:00

Koncert: Naszály zenekar
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

20:00

Koncert: Üsztürü
Helyszín: Sportpálya, koncert , Jókai utca 43.

21:00

Trianon 100 előadás és koncert
Pál István-Csúri Ákos: Idegen nép van ma ott...

(Szalonna Banda, Kubik Anna, Kolti Helga, Ifj. Jászai László, Lázár Csaba, Navratil Andrea, Agócs Gergely, Berecz András, Ferenczi György, Pély Barna)
Helyszín: Sportpálya, színház és koncert, Jókai utca 43.

21:30

Koncert: Somkuti Miklós és a Latin Gitár
Helyszín: Mozi Étterem, Zenei Hyde Park koncert, Jókai utca 63.

22:30

Görömbő Kompánia - "Profán evangélium" - legendamesék /Jézus és Szt. Péter a földön jártak 
Helyszín: Hanczár János mese- és dumaudvar, színház, Petőfi utca 15.

23:00

Koncert: Borbély-Dresch Quartet
Helyszín: Mozi Étterem, koncert, Jókai utca 63.

Balatonhenye

10:00

Koncert: Vándormuzsikus
Helyszín: Kultúrház kertje, koncert, Kossuth utca

15:30

Bartha Tóni bábszínháza
Helyszín: Kultúrház kertje, gyerekprogram, Kossuth utca

18:30

Pulcinella éneke - Nizsai Dániel bábszínháza
Helyszín: Kultúrház kertje, gyerekprogram, Kossuth utca

19:30

Koncert: Bicskei fúvószenekar - utcazene
Helyszín: Faluközpont, koncert, Kossuth utca

Kékkút

10:00

Utazó Pavilon Galéria
Helyszín: Játszótér, kiállítás, Fő utca 1.

11:00

Koncert: Erdőfű
Helyszín: Játszótér, koncert, Fő utca 1.

12:00

Langaléta Garabonciások - gólyalábas előadás
Helyszín: Játszótér, színház, Fő utca 1.

15:00

Koncert: Szent Efrém férfikar
Helyszín: Római katolikus templom, koncert, Fő utca

Szentbékkálla

15:30

Koncert: Wenk FUNKover
Helyszín: Faluközpont, koncert, Jókai utca

Pálköve - Strand

10:00-12:00

Hagyományok Háza kézműves foglalkozás -
hívogató, Szabó Andrea bútorfestő, Kiss Tünde csuhéfonó, Vencelné Danyi Judit nemezkészítő
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

11:30

Görömbő Kompánia - Vásári komédia
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

13:00

Belvárosi Betyárok, a "gyerekbolondítók" - gyerekkoncert
Helyszín: Pálkövei strand, gyerekprogram, Kéktó utca 10.

14:30

Koncert: Bicskei Fúvószenekar - utcazene
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

15:30

Koncert: Farkas Zoltán (Batyu) és Borbély Mihály zenés-táncos kavalkádja
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

16:30

Koncert: Magos Zenekar
Helyszín: Pálkövei strand, koncert, Kéktó utca 10.

17:30

Szárnyas Sárkányok - gólyalábas interaktív előadás
Helyszín: Pálkövei strand, színház, Kéktó utca 10.

Mindszentkálla

14:30

Koncert: Somkuti Miklós és a Latin Gitár
Helyszín: Sportpálya, koncert

17:00

Nizsai Dániel Bábszínháza
Helyszín: Sportpálya, gyerekprogram

18:00

Koncert: AMG Trió
Helyszín: Sportpálya, koncert

Köveskál

9:00

Hagyományok Háza Sóstókáli templomrom koncert + piknik (Tímár Sára)
Helyszín: 

10:00

Lovasíjász bemutató
Helyszín: 

11:30

Lovagoltatás
Helyszín: 

15:00-17:30

Kézműves foglalkozások, népi gyermekjátékok, ölbéli ének (Paár Julcsi), gasztronómia Katlan Tónival, mese (Fábián Éva), gyermektáncház, népdaltanítás (Zsikó Zsuzsanna) hajfonás, öltöztetés (fotófal), szülői praktikák akkor és most: várandósság és szülés
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, családi program, Iskola

15:30

Lovasíjász bemutató
Helyszín: 

16:30

Lovagoltatás
Helyszín: 

17:00

Boka Gábor - Vásári komédia
Helyszín: Mosóház, gyerekprogram, Városkút utca 4.

19:00

Népi játékok - Pocséta rét
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, családi program, Iskola

20:00

Koncert: Dűvő Zenekar
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, koncert, Iskola

21:00-24:00

Felnőtt táncház a Dűvő Zenekarral és a Tarsoly Zenekarral, kocsmakvíz 
Helyszín: Hagyományok Háza Folkudvar, Iskola

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító