2024.08.02. (péntek)

Minden programunk INGYENES!

Kővágóörs

10:00-13:00

"Fordulj egyet, ne nevess!"
 
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca 

10:00-18:00

Kézműves foglalkozás
kosárfonás - CSEH-KLIMAJ ÉVA
nemezjáték-készítés -  KUNGLER EDIT
Helyszín: Botond pajta, Jókai utca

10:00-12:00

Vezetett templomlátogatás Szakács Péter atyával
 
Helyszín: Római katolikus templom, Jókai utca 

17:00

ÁRULÓK ÉS HŐSÖK A MAGYAR TÖRTÉNELEMBEN
-
A MÚLT-KOR kerekasztala, vezeti Bartal Csaba, főszerkesztő
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca

18:00

Lázár Csaba irodalmi est – ARANY BALLADÁK
Helyszín: Művelődési ház, Jókai utca

18:00

Varázslatos orgonaest –  interaktív orgona bemutatóval egybekötött orgonahangverseny Balasi Barnabás orgonaművész, karnagy, a Budapest Batthyány téri Szent Anna templom művészeti vezetője közreműködésével
Műsoron: Bach és Liszt művei, valamint rögtönzések különböző stílusokban
Helyszín: Római katolikus templom, Jókai utca 

18:30

VITÉZ LÁSZLÓ - PÁLYI JÁNOS BÁBSZÍNHÁZA
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca

19:00

Botos Éva – SLÁGERLISTA VÁLLTÖMÉSSEL könnyűzenei stand up
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca

20:00

VEGYES GYÜMÖLCS – KONCZ GERGELY ÉS BARÁTAI lemezbemutató koncert
Helyszín: Botond Pajta, Jókai utca

20:30

Márfi Márk - TELIK - egy óra az életedből
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca

21:30

KŐFESZT TÁNCHÁZ a BAJKÓVAL és KONCZ GERGŐÉKKEL
Helyszín: Botond pajta, Jókai utca

22:00

József Attila - Szabad ötletek jegyzéke (előadja: Sütő András)
Helyszín: Hanczár János udvar, Petőfi utca

Révfülöp

10:00-18:00

Pannon forgatag - benne  a Veszprém Vármegyei együttesek műsorával
 
Helyszín: Szabadtéri színpad, Badacsonyi út 1.

17:00

TAPOLCAI RAJZBARÁTOK EGYESÜLETE portrét rajzol rólad
Helyszín: Halász utca 

18:00

LANGALÉTA GARABONCIÁSOK - gólyalábas produkció
Helyszín: Halász utca 

19:00

Rumini Tükör-szigeten – Firkin, Szalóki Ági, Horti Zoltán – az előadás után a szerző, Berg Judit dedikálja Rumini köteteit
 
Helyszín: Szabadtéri színpad, Badacsonyi út 1.

21:00

BEST OF SZENT EFRÉM - Magyarország legnépszerűbb férfi énekegyüttesének nagykoncertje

 
Helyszín: Szabadtéri színpad, Badacsonyi út 1.

22:30

GYÖNGYHALÁSZ LATIN ZENEKAR - fergeteges latin muzsika és tánc
Helyszín: Szabadtéri színpad, Badacsonyi út 1.

Kékkút

9:30

Reggelizz Szaszák Zsolttal
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

10:00-18:00

Kosárfonás Kovács Zoltánnal
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

11:00

Interaktív délelőtt gyerekeknek Szaszák Zsolttal
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

12:00

Jó ebédhez.... musical - Zámbó Brigitta és Szaszák Zsolt énekel
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

15:00

VITÉZ LÁSZLÓ - PÁLYI JÁNOS BÁBSZÍNHÁZA
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

17:00

KŐFESZT FOLKKLUB - DÚDOLÓ EXTRA – (ÖRDÖNGÖSFÜZES) NAVRATIL ANDREA ÉS HIDEG ANNA NÉNI
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

18:30

Improvicselló
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

20:00

Serbán Attila - Best of musicals
Serbán Attila közel 25 éva a zenés színház meghatározó alakja. Számos nagy Madách színházas siker fsőzereplője, illetve több budapesti és vidéki színház népszerű vendégművésze, aki a legnagyobb musical-slágerekből hoz válogatást
Helyszín: Kőkút kert vendéglő, Fő utca 8.

Asztalfoglalás: +36/20 4667617

Köveskál

10:00

Kavicsképek és mandalák - Szép Andrea és Süle Anikó kiállítása
Helyszín: Városkút, Tűzoltó fészer

10:00

„HARC ÉS JÁTÉK A LOVAS NOMÁD HAGYOMÁNYBAN" - Pusztai róka nomád hagyományőrző egyesület lovas harci bemutatója és Lóra magyar! - Gyerek- és felnőtt lovagoltatás
Helyszín: Kővágóörsi út
PARKOLÁS CSAK A KÖZÚTON LEHETSÉGES!

16:00

„HARC ÉS JÁTÉK A LOVAS NOMÁD HAGYOMÁNYBAN" - Pusztai róka nomád hagyományőrző egyesület lovas harci bemutatója és Lóra magyar! - Gyerek- és felnőtt lovagoltatás
Helyszín: Kővágóörsi út
PARKOLÁS CSAK A KÖZÚTON LEHETSÉGES!

Pálköve

10:00-18:00

Kézműves foglalkozás - Vencelné Danyi Judit - nemezelés és minden más
Helyszín: Strand

11:00

TOLDI - Boka Gábor interaktív gyerekszínháza
Helyszín: Strand

15:00

Kőfeszt Hyde Park
Helyszín: Strand

17:00

Smash and Blues
Helyszín: Strand

Balatonhenye

16:00

EGÉRPARÁDÉ - gyerekmese, játék
 
Helyszín: 

18:00

JÁNOS VITÉZ - Boka Gábor interaktív gyerekszínháza
Helyszín: 

Szervező

Határtalan Hangok Közhasznú Alapítvány

1146, Budapest, Dózsa György út 11. fszt/2.


Felelős kiadó: Csúri Ákos, alapító